GBLAW – Growing Business - Legal Advisory
Oferujemy optymalne rozwiązania prawne dla biznesu

adwokaci, radcowie prawni, doradcy podatkowi, analitycy finansowi

al. Grunwaldzka 186
80-266 Gdańsk
tel. +48 601 800 607; +48 604 600 063
e-mail: sekretariat@gblaw.pl
www.gblaw.pl

GBLAW

Wspieramy biznes, w szczególności startupy, łącząc doświadczenie z praktyczną znajomością biznesu. Specjalizujemy się w transakcjach venture capital, private equity, prawie spółek, prawie własności intelektualnej oraz obsłudze podmiotów z szeroko rozumianej branży IT. Dostarczamy konkretne i praktyczne rozwiązania umożliwiające realizację celów biznesowych. Zapewniamy kompleksową obsługę w procesach inwestycyjnych. Strukturyzujemy, negocjujemy i finalizujemy transakcje na wszystkich etapach, od powstania podmiotów, poprzez ich finansowanie, rozbudowę i wyjście z transakcji.


Współpracujemy ze startupami, rozwijającymi się firmami i inwestorami w najszerszym możliwym zakresie, w celu maksymalizacji ich możliwości oraz realizacji zamierzonych celów. Dzięki naszemu doświadczeniu, umożliwiamy im prowadzenie i rozwój biznesu oraz inwestowanie na rynku lokalnym i globalnie. Naszym celem jest wsparcie na każdym etapie rozwoju firmy lub cyklu inwestycyjnego, skutkujące osiągnięciem zamierzonych efektów w ramach procesu inwestycyjnego.

W ramach prowadzonej praktyki współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi prawnikami posiadającymi tytuły zawodowe adwokatów i radców prawnych, legitymującymi się wieloletnim doświadczeniem w prawie obrotu gospodarczego.

Współpracujemy również ściśle z doradcami podatkowymi i analitykami finansowymi CFA (Chartered Financial Analyst) w ramach tworzenia poszczególnych modeli biznesowych i ich optymalizacji na potrzeby Klienta.

Szczegółową prezentację GBLAW oraz zakres świadczonych usług z przyjemnością przedstawimy w trakcie bezpośredniego spotkania.

Specjalizacja

COVID-19

W związku ze stanem epidemii na obszarze RP, spowodowanym pandemią COVID-19, zapewniamy doradztwo przedsiębiorcom, w tym najemcom lokali użytkowych w galeriach handlowych i centrach wielkopowierzchniowych, jak również leasingobiorcom, którzy wskutek epidemii i wprowadzonych w jej wyniku ograniczeń nie są w stanie należycie wykonać swoich zobowiązań umownych.

Zespół

Nasz zespół składa się z profesjonalnych prawników, doradców podatkowych i analityków finansowych z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku krajowym i międzynarodowym.  Łączy nas pasja do innowacyjności, kreatywności i rozwiązywania problemów.

Kontakt

Siedziba GBLAW mieści się w Centrum Biurowym Garnizon w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 186, II p.

al. Grunwaldzka 186
80-266 Gdańsk
tel. +48 601 800 607, +48 604 600 063
e-mail: sekretariat@gblaw.pl
www.gblaw.pl

    Formularz Kontaktowy

    Prawa autorskie © 2020 GBlaw.pl – kancelaria prawna